~baby & daddy moment contest~

Saturday, April 30, 2011

oh menceceh menceceh menceceh

Friday, April 29, 2011

Wishlist...bila dapat BONUS

Wednesday, April 27, 2011

Aduhhh!! sakit pinggang la..

Saturday, April 23, 2011

Nama Anak..perlu ke maksud yang baik???

Thursday, April 21, 2011

Cloth Pad

Sunday, April 17, 2011

Penat!!!! nak p bercuti!!!

Wednesday, April 13, 2011

Homeopati untuk mengandung

Tuesday, April 12, 2011

walker bahaya untuk bayi anda...betul ke???

Sunday, April 10, 2011

kite bako...kite bako...

Monday, April 04, 2011

Perjuanganku belum selesai

Friday, April 01, 2011