Nursing in Public

Tuesday, December 28, 2010

Hong Kong Here I come!!!!!

Sunday, December 26, 2010

Mari Jadi mcm dia :)

Sunday, December 26, 2010

Jom..kita dapatkan RM6K-7K sebulan...

Sunday, December 26, 2010

DUIT..DUIT DIMANA KAU DUIT?????

Saturday, December 25, 2010

Bonus.....Bonus

Thursday, December 23, 2010

Alhamdulillah...

Wednesday, December 22, 2010

kesan stretch mark yg makin menghilang.....

Tuesday, December 21, 2010

nak duit FREE tak????

Monday, December 20, 2010

Bagaimana memulakan perniagaan

Sunday, December 19, 2010

Jom Main Game best!!!

Sunday, December 19, 2010

Celcom Great Sale is up for grabs!

Sunday, December 19, 2010

Coach @ Gucci

Sunday, December 19, 2010

Durian Runtuh

Friday, December 17, 2010

wishlist 2011

Friday, December 17, 2010

Procedur & Kos Check Up di DEMC

Friday, December 17, 2010

Apabila hidup tidak lagi dibelenggu hutang

Thursday, December 16, 2010

Arreessa 2 bulan

Tuesday, December 14, 2010

If you're a fan of Kpop,????????????????????????

Sunday, December 12, 2010

Mama Arreessa gedik nak masuk contest

Sunday, December 12, 2010

Marilah mari kita Mengundi

Friday, December 10, 2010

Swing to Freestyle

Tuesday, December 07, 2010

Akar

Tuesday, December 07, 2010

Hasil rembatan kat Baby, Children & Parents Expo 2010

Tuesday, December 07, 2010